Berghauer Bohumil (Rosice u Brna 1910)
Dívčí akt s hrozny, signováno vpravo dole pseudonymem B. Horník, olej/plátno fixované na kartonu, 56 x 46 cm, rám (Šm)
27.05.2017 - 15:00
- Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |